Pierwsza konsultacja psychologiczna/terapeutyczna w gabinecie w Warszawie

210 PLN

Pierwsza konsultacja psychologiczna/ terapeutyczna on-line 

210 PLN

Pierwsza konsultacja psychodietetyczna w Warszawie

210 PLN

Pierwsza konsultacja psychodietetyczna on-line

210 PLN

Każda kolejna sesja psychoterapeutyczna w Warszawie

200 PLN

Każda kolejna sesja psychoterapeutyczna on-line

200 PLN

Płatność na konto bankowe/ blikiem przed konsultacją/sesją lub gotówką po sesji.

Pierwsza konsultacja psychologiczna/ psychoterapeutyczna

Pierwsze spotkanie to zawsze konsultacja wstępna, w czasie tego spotkania poznajemy się wzajemnie. To czas kiedy możesz sprawdzić czy taka forma pracy jest dla Ciebie odpowiednia, rozwiać swoje wątpliwości związane z decyzją o podjęciu terapii. Celem spotkania jest poznanie twojej obecnej sytuacji, potrzeb i oczekiwań. W czasie pierwszego spotkania rozmawiamy czy i w jaki sposób mogę wspierać cię w radzeniu sobie z trudnościami, osiągnięciu Twoich celów.

Kolejne sesje psychoterapeutyczne

W czasie kolejnych sesji koncentrujemy się przede wszystkim na temacie, z którym przychodzisz. Współpraca może mieć różne formy w zależności od potrzeb.

Wsparcie/ poradnictwo psychologiczne

Zapraszam gdy poszukujesz wsparcia w rozwiązaniu jakiegoś konkretnego problemu. Potrzebujesz porozmawiać o jakiejś swojej wątpliwości, trudności. Kiedy potrzebujesz wiedzy np. w kwestiach wychowawczych, radzenia sobie z uzależnieniem bliskich osób.

Sesje psychoterapeutyczne indywidualne

Warto skorzystać, gdy potrzebujesz przyjrzeć się swojemu funkcjonowaniu i wprowadzić pożądane zmiany (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, hipnoterapia). Zapraszam do kontaktu także wtedy gdy nadużywasz alkoholu lub innych substancji, zmagasz się z problemem ograniczonej kontroli, a także gdy masz wątpliwości związane z ilością lub sposobem używania substancji.

Sesje psychodietetyczne

Sesje psychodietetyczne są punktem wyjścia, gdy zmiana ma dotyczyć odżywiania. Pracujemy nie tylko nad odżywianiem, ale uwzględniamy kontekst, wcześniejsze doświadczenia, aktualną sytuację, emocje, przekonania. W tym temacie także korzystam z metod terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i pracy w transie hipnotycznym.

Sesje rozwojowe

Ze wsparcia psychologa możesz skorzystać nie tylko wtedy, gdy doświadczasz kryzysu czy kiedy zmagasz się z zaburzeniami psychicznymi. Możesz także sięgnąć po wsparcie kiedy potrzebujesz skuteczniej radzić sobie ze stresem, przygotowujesz się do podjęcia nowych wyzwań.

Psychoterapia on-line czy psychoterapia w gabinecie w Warszawie?

Wybór zależy od twoich możliwości dojazdu, warunków zewnętrznych, obecnej sytuacji epidemiologicznej, a także osobistych przekonań.

Część osób doświadcza trudności w swobodnym kontakcie telefonicznym/ on-line – jeśli należysz do tej grupy, a masz możliwość uczestniczenia w sesji terapeutycznej w gabinecie w Warszawie zapytaj o kontakt osobisty. Do gabinetu w Warszawie zapraszam także osoby, które chcą nauczyć się  technik relaksacyjnych, skorzystać z hipnozy.

Z mojego doświadczenia wynika, że w przypadku osób, które czują się swobodnie w kontakcie on-line sesje terapeutyczne z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych także są efektywne.

Umów się na wizytę już teraz
Umów się na wizytę

  Wiadomość

  Umów się na wizytę

   

  Zadzwoń pod numer:
  500608183

   

  Lub napisz e-mail na:
  maria.anna.bus@gmail.com